Голки для вакуумного забору крові, мультизабору Flashback 22 G (0,7х0,25 мм) з прозорою камерою, чорні (100 шт./пач.)
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Прозора камера дає змогу переконатися в тому, що правильно вкололи у вену. Правильний добір голки для забору крові відіграє важливу роль у точному аналізі крові. Вибір голки залежить від провідного аналізу та Характеристичний вен обстежуваного. Найбільш часто застосовуються голки - двостороннього типу (один кінець йде у вену, а другий — у пробірку). Цей варіант голки захищає від проникнення повітря за зміни пробірки та неабияк заощаджує час. Голки розрізняють за довжиною та діаметром. Мінімальна товщина голки і спеціальна обробка (забезпечує оптимальне ковзання) роблять процедуру нескладною й безболісною.
У повсякденній практиці клінічної лабораторії правильний вибір вигляду та розміру голок є однією з найважливіших умов успішної венопункції. Він визначається призначеними дослідженнями, розміром, доступністю і станом вен пацієнта. Найчастіше використовуються системи з двосторонніми голками. Одна частина голки призначена для введення у вену пацієнта.
Завдяки гумовому клапану зберігається герметичність системи під час зміни пробірок, що дає можливість добору декількох проб за одноразової венопункції. Голки мають різні довжину (25 або 38 мм) і діаметр. Калібр голки («G» від слова gauge) — число, що визначає діаметр просвіту голки. Заведено, що значення G і діаметр просвіту мають зворотно пропорційну залежність. Більша кількість G відповідає меншому внутрішньому діаметру голки.
Для забезпечення легкого та менш хворобливого проколювання шкіри та стінки вени з мінімальним ушкодженням тканин, голки для забору венозної крові мають дуже тонку стінку, кінчик голки заточується під невеликим кутом, поверхня полірується й покривається силіконом.
Всі голки постачаються в стерильному пакованні та призначені для одноразового використання. На місці з'єднання двох половин футляра наклеюється кругова етикетка з перфораціями, що забезпечує легке відкривання паковання.
Перед венопункцією необхідний обов'язковий візуальний контроль цілісності паковання голки. Якщо паковання відкрите або пошкоджене, голка не може вважатися стерильною й не має використовуватися.