Голка для промивання лакун та мигдалин одноразова стерильна*

Голка для промивання лакун та мигдалин одноразова стерильна*

Голка для промивання лакун та мигдалин одноразова стерильна* від компанії ТОВ «Віко-Мед» - фото 1
91,10 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
Нова Пошта
80 - 200 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)
Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Характеристики

Код товару
-
Країна виробництва
Україна
Производитель
Каммед
Количество в упаковке
1 шт.
Стерильные
Да

Опис

Голка виконана з нержавіючої сталі довжиною 140 мм, діаметр 1,5 мм, вигнутий кінчик без заточування; № за Шарьеру G-17. Застосовується в ЛОР-практиці, кожна голка індивідуально упаковані.

Зареєстровано в МОЗ України.

На сьогоднішній день число осіб, хворих таким поширеним захворюванням мигдаликів як тонзиліт величезна кількість. Але багато з них не знають, що при такому захворюванні важливе часто промивати лакуни мигдалин, на яких накопичується наліт, що призводить до неприємного запаху з рота і інших неприємностей.
Промивання лакун можна проводити і самостійно в домашніх умовах.
Розглянемо промивання лакун в домашніх умовах за допомогою сольового розчину.
Сіль має антибактеріальну дію, тому її розчин можна застосовувати для промивання лакун: на склянку теплої води одна чайна ложка солі, добре, якщо у вас є морська сіль (в ній більше мінералів). Ні в якому разі не заковтувати розчин – його потрібно спльовувати, так як при зрошенні розчин змиває бактеріальний наліт з лакун. Таку процедуру виконувати як можна частіше.

Для цієї процедури Вам знадобиться пропонована нами голка і звичайний одноразовий шприц.

Визнаючи необхідність призначення антибіотиків при лікуванні хронічного тонзиліту фахівці не відкидають і інші методи лікування даної патології. Запалення мигдаликів при хронічному тонзиліті викликається і підтримується бактеріальною флорою. Тому, вирішивши проблему евакуації бактерій разом з живильним середовищем, на якій вони ростуть, можна прискорити процес одужання.

З цією метою ЛОР-лікарі використовують промивання мигдалин. Так як анатомічна будова цих скупчень лімфоїдної тканини таке, що в них є множинні поглиблення (лакуни) і нерівності (крипти), створюються відмінні передумови для затримки їжі, відмерлого епітелію та лейкоцитів, на яких розмножуються стафілококи і стрептококи. Важливо вчасно і ретельно промити мигдалини, не залишивши бактеріям шансів на процвітання в далеких куточках.

Супутні товари