Канюля для промивання аттика, діам. 1,5 мм (0.6 мм)

Канюля для промивання аттика, діам. 1,5 мм (0.6 мм)

Канюля для промивання аттика, діам. 1,5 мм (0.6 мм) від компанії ТОВ «Віко-Мед» - фото 1
242,10 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
Нова Пошта
80 - 200 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)
Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
Оплата на картку «Приватбанк»
Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Характеристики

Код товару
К-41 -
Країна виробництва
Пакистан
Производитель
Surgiwell

Опис

Призначена для промивання аттика антисептичними розчинами.

Аттик - внутрішня порожнина середнього вуха. При несприятливому перебігу застуди запалення захоплює середнє вухо, і аттик наповнюється гноєм. Лікування хронічного отиту шляхом промивання аттика проводиться за допомогою спеціальної аттиковой канюлі (тонкої трубочки з резервуаром). Для промивання аттика використовуються антисептичні розчини, склад яких визначає лікар після обстеження.
Канюля для промивання аттика
Це трубчастий пристосування для з'єднання голки від шприців одного типу зі шприцами іншого типу, а також для приєднання голки або канюлі до еластичної трубки.

Стерилізація хірургічного інструментарію здійснюється кип'ятінням, автоклавуванням і антисептичними речовинами. Нережущие інструменти стерилізують кип'ятінням у 1-2% розчині гідрокарбонату натрію, який перешкоджає окисненню металу і підвищує температуру кипіння. Можна кип'ятити інструменти в дистильованій воді. Інструменти, вимиті щіткою з милом і висушені після попередньої операції, опускають у воду на сітці в спеціальні металеві посудини — стерилізатори, розміри яких варіюють в залежності від кількості та розміру інструментів. Час кип'ятіння інструментів — 30 хв. Якщо інструменти раніше використовували при гнійної операції, а особливо, якщо відбулося їх забруднення анаеробними мікробами або синьогнійною паличкою, час кип'ятіння збільшується до 45 хв. або навіть їх кип'ятять триразово за 60 хв. зі зміною води. Такі інструменти перед кип'ятінням на кілька годин занурюють у насичений розчин борної кислоти (при забрудненні синьогнійною паличкою) або в розчин лізоформ. Кип'ятіння інструментів, призначених для «чистих» і для гнійних операцій, виробляють в окремих стерилізаторах. Інструменти можна стерилізувати укладеними в бікси або загорненими в простирадла в автоклаві протягом 30 хв. при тиску 2 am. Застосовують також суховоздушную стерилізацію в сушильних шафах при t° 180— 200° протягом 40 хв. В екстрених випадках допускається стерилізація інструментів обжиганием. Уклавши в металевий лоток, їх обливають спиртом, який підпалюють. Але від такої стерилізації інструменти псуються, так і метод не є надійним.