Елеватор стоматологічний за Seldin, правий № 2R
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Елеватор зубний: елеватор, який застосовується для видалення коренів зубів.
Призначений для видалення коренів зубів.
У стоматології використовуються інструменти абсолютно різні по конструкції і виготовлені з різних матеріалів.
Стоматологи використовують індивідуальний набір для кожного пацієнта. Відразу ж після лікування пацієнта всі інструменти підлягають знезараженню.
Кореневий елеватор 1 R Seldin правий, 13.5 див.
Робоча частина (щічка) вигнута по ребру і розташована до поздовжньої осі елеватора під кутом близько 120°. Щічка невелика, одна поверхня її опукла, інша — злегка увігнута з поздовжніми насічками. Кінець її стоншений і закруглений. Увігнута поверхня щічки у одних елеваторів звернена вліво (до себе), у інших — вправо (від себе).
Кутові елеватори бувають з щічками у вигляді трикутника, вершина якого закінчується гострим кінцем. Під час роботи елеватором увігнута поверхня щічки спрямована до удаляемому корені, опукла — до стінки лунки.
Ручка і з'єднувальний стержень такі ж, як у прямого елеватора. Кутовий елеватор використовують для видалення коренів зубів нижньої щелепи.
У стоматологічній практиці, найчастіше, передача інфекції відбувається через інфіковані вироби медичного призначення – інструменти, відбиткові матеріали, відсмоктуючі системи і т. п., тому всі вироби відразу після використання у пацієнта підлягають дезінфекції, тобто на них повинні бути знищені патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми – бактерії, віруси, гриби. Якщо є показання, в подальшому проводиться передстерилізаційне очищення та стерилізація стоматологічних інструментів .
Передстерилізаційну очистку проводять з метою видалення з виробів білкових, жирових, механічних забруднень, а також залишків, лікарських препаратів.
Передстерилізаційне очищення стоматологічних виробів здійснюється після їх дезінфекції і подальшого відмивання залишків дезінфекційних засобів проточною питною водою.
Стерилізація стоматологічних інструментів проводитися для впевненості в тому, що перехресного інфікування не буде мати місця під час стоматологічних маніпуляцій. Для досягнення повної стерильності дуже важливо, щоб попередньо всі органічні речовини були вилучені з інструментів.
Якщо інструмент не був попередньо очищений, стерилізаційний процес може виявитися не ефективним. Ручне миття інструментів може призвести до подрібнення органічного субстрату, і забруднення може потрапити у ще більш недоступні місця (зазублені краї, насічки на рукоятках, нарізки гвинтів, тонких подряпинах і т. д.)
Стерилізацію стоматологічного інструменту можна так само здійснювати хімічним методом, який є допоміжним у стоматологічній практиці. Даний метод слід застосовувати в основному в тих випадках, коли особливості матеріалів, виробів не дозволяють використовувати інші офіційно рекомендовані методи стерилізації. При стерилізації розчинами хімічних засобів використовують стерильні ємності зі скла, металів, термостійких пластмас, витримують стерилізацію паровим методом, або покриті емаллю, при повному зануренні інструментарію в розчин при їх вільної розкладці. Щоб уникнути розбавлення робочих розчинів, використовуваних для стерилізації, занурювані в них вироби повинні бути сухими.
Після стерилізації всі маніпуляції проводять, суворо дотримуючись правил асептики.